VILNIAUS JUSTINO VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLA

Šalyje ir regione

2016−2017 m. m.

2017 m. birželio 15 d. STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos ir kūrybiškumo kompleksinio ugdymo) mokslų konkurse „Mūsų eksperimentas“ mūsų gimnazijos ketvirtokų (Deividas Čiučiulka, Lukas Matkevičius, Rimas Petkūnas, Ignas Šalna, Emilis Jonušas, mokytoja Danguolė Savičienė) komanda laimėjo III vietą.

Mūsų gimnazija Tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurse „Visa mokykla šoka“ laimėjo III vietą. Konkurso organizavimo gimnazijoje koordinatorė − Daiva Maldžiuvienė.

    

2017 m. balandžio 20 d. Irmantas Vasiljevas respublikiniame konkurse „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ laimėjo II vietą.

2016 metais vokiečių kalbos konkurse Ieva Krasauskaitė laimėjo Auksinę kengūrą, pateko į Lyderių turą ir tapo nugalėtoja.

2017 m. balandžio 21−22 d. Kaune XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje tema „Lietuvos valstybė Abiejų Tautų Respublikoje“ Dominykas Viliūnas (III kl.) bendroje įskaitoje laimėjo VIII vietą, tapo olimpiados laureatu.

2017 m. kovo 31 d. Utenoje zoninėse krepšinio varžybose mūsų gimnazijos mergaičių komanda laimėjo II vietą.

2017 m. kovo 31 d. Utenoje zoninėse krepšinio varžybose mūsų gimnazijos berniukų komanda laimėjo II vietą.
2017 m. kovo 20−24 d. Ūla Dervinytė pateko į internetinio lietuvių kalbos konkurso „Švari kalba − švari galva“ II etapą.

2017 m. kovo 4 d. zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose Rokiškyje mūsų gimnazijos mokinių, gim. 2006 m. ir jaunesnių, komanda laimėjo III vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose „Verdenės“ gimnazijos komanda – Vytautas Bulova (II b klasė), Aleksandras Žemčugovas (III klasė), Gustė Burneikaitė (III klasė), Aurelijus Garla (IV b klasė), Lukas Ragauskas (IV a klasė), Lukas Zaleckas (IV a klasė) – bendroje įskaitoje surinkusi 87 taškus, iškovojo penktą vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse svorio kategorijoje iki 83 kg  Aurelijus Garla laimėjo I vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse svorio kategorijoje iki 59 kg Lukas Zaleckas laimėjo III vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse svorio kategorijoje + 105 kg Vytautas Bulova laimėjo III vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse svorio kategorijoje iki 59 kg  Aleksandras Žemčugovas laimėjo IV vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse svorio kategorijoje iki 83 kg  Lukas Ragauskas laimėjo IV vietą.

2017 m. vasario 25 d. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse štangos spaudimo varžybose individualiose rungtynėse Gustė Burnekaitė laimėjo V vietą.

2017 m. vasario 11 d.  meninio skaitymo konkurso regiono etape  gimnazijos IV klasės mokinių grupė (Gabija Borisovaitė, Irmantas Vasiljevas, Arvydas Galaguzas, Aurelijus Garla ir Lukas Ragauskas) sėkmingai pasirodė su literatūrine kompozicija ir laimėjo II vietą.

2016 m. lapkričio mėnesį 32 mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2016 − Rudens sesija“ (matematikos, lietuvių kalbos, biologijos, anglų kalbos ir informacinių tehnologijų). Gauti 4 medaliai ir 49 I–III laipsnio diplomai (PAŽYMĖJIMAS).

2016 m. lapkričio 25 d. mūsų gimnazijos 3−4 klasių mokinių komanda zoninėse kvadrato varžybose laimėjo II vietą.

2016 m. lapkričio 18 d. IKT konkurse „Bebras“ Martynas Brukštus, IV klasės mokinys, pateko tarp 50-ties geriausiųjų Lietuvoje.

2016 m. spalio 29 d. dvi komandos iš mūsų gimnazijos dalyvavo Nacionaliniame pradedančiųjų debatų turnyre, kuris vyko Jonavos Senamiesčio gimnazijoje.

2016 m. spalio 29 d. Nacionaliniame pradedančiųjų debatų turnyre Ingrida Girdziušaitė laimėjo IV vietą (DIPLOMAS).

 

2015−2016 m. m.

Nacionaliniame konkurse „Lietuvos laisvės kovų ir netekčių istorija“ Gabrielė Lavinskaitė  (II kl.) laimėjo III vietą.

Nacionaliniame konkurse „Lietuvos laisvės kovų ir netekčių istorija“ Edvilė Cicėnaitė (II kl.) laimėjo paskatinamąją vietą.

2016 m. balandžio 8−9 d. „Juventus“ krepšinio lygos mažajame finale gimnazijos berniukų komanda iškovojo bronzos medalius.

2016 m. balandžio 9 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijos komandos žaidėjas Mindaugas Gasperavičius pelnė „Juventus“ krepšinio lygos pirmenybių snaiperio apdovanojimą.

2016 m. kovo 31 d.  konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etape mūsų gimnazijos komanda laimėjo III vietą.

Respublikiniame vokiečių kalbos konkurse „Susitikimo vietos“ Paulina Malėvičiūtė (IV kl.) laimėjo I vietą.

2016 m. kovo 23 d. Goethe‘s instituto konkurso „3:0 vokiečių kalbos naudai“ etape mūsų gimnazijos šeštokų komanda pateko į geriausių komandų penkioliktuką.

2016 m. kovo 21 d. Ūla Dervinytė (5 a kl.) lietuvių kalbos konkurso „Švari kalba – švari galva“ respublikiniame etape 5 klasių mokinių grupėje laimėjo II vietą.

2016 m. kovo 5 d. Kuršėnuose finalinėse štangos spaudimo varžybose mūsų komanda užėmė VII vietą.

2016 m. kovo 5 d. Kuršėnuose finalinėse štangos spaudimo varžybose Nikodemas Staniukaitis savo svorio kategorijoje laimėjo II vietą.
2016 m. kovo 5 d. Kuršėnuose finalinėse štangos spaudimo varžybose Gustė Burneikaitė savo svorio kategorijoje laimėjo IV vietą.
2016 m. kovo 5 d. Kuršėnuose finalinėse štangos spaudimo varžybose Andrius Jančiukovičius savo svorio kategorijoje laimėjo IV vietą.
2016 m. kovo 5 d. Kuršėnuose finalinėse štangos spaudimo varžybose Miloslav Valdemar Mitiun savo svorio kategorijoje laimėjo IV vietą.
2016 m. vasario 26 d. Utenoje zoninėse krepšinio varžybose gimnazijos berniukų komanda laimėjo I vietą.

2016 m. vasario 23−24 d. Širvintose tarpzoninėse mergaičių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybose  gimnazijos komanda laimėjo III vietą.

2016 m. vasario 13 d. Rokiškyje zoninėse „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose  gimnazijos mokinių, gim. 2005 m. ir jaunesnių, komanda  laimėjo IV vietą.

2016 m. sausio 22 d. Širvintose tarpzoninėse kvadrato varžybose  gimnazijos mergaičių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, komanda laimėjo III vietą.

2015 m. gruodžio 5 d. Rokiškyje zoninėse kvadrato varžybose  gimnazijos mokinių, gimusių 2005 m. ir jaunesnių, komanda laimėjo IV vietą.

2015 m. lapkričio 6 d.  gimnazijos 6 b ir 7 a klasių mokinių komanda tapo mokyklų iniciatyvų konkurso „Knygų pelėda 2015“ laureatais.

2015 m. lapkričio 28 d. Rokiškyje zoninėse mergaičių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybose gimnazijos mergaičių komanda laimėjo I vietą.

2015 m. lapkričio 28 d. Rokiškyje zoninėse berniukų, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybose  gimnazijos berniukų komanda laimėjo III vietą.

Alina Rutkauskaitė (2 b kl.) leidinio „Žalioji vasara“ piešinių konkurse, kurį organizavo Utenos regiono atliekų tvarkymo centras, tapo nugalėtoja.

2015 m. rugsėjo 25 d. gimnazijos II klasės mokinių komanda „Verdeniečiai“ Protų kovų „Kalbų labirintas 2015“ finale laimėjo II vietą.

 

2014−2015 m. m.

              

2015 m. gegužės 6 d. Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ II etapo varžybose „Saugus ratas“ gimnazijos komanda laimėjo I vietą.

2015 m. balandžio 25 d. konkurse „Išmanioji Diena 2015“ Ingrida Girdziušaitė  (I b kl.) fizikos srityje laimėjo II vietą, ekonomikos srityje − I vietą ir bendroje įskaitoje − IV vietą.

2015 m. balandžio 25 d. konkurse „Išmanioji Diena 2015“ Irmantas Vasiljevas (II a kl.) bendroje įskaitoje laimėjo VIII vietą.

2015 m. balandžio 24 d. Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ II etapo varžybose „Šviesoforas“ gimnazijos komanda laimėjo III vietą.

2015 m. balandžio 18 d. Goethe‘s instituto konkurso „2:0 vokiečių kalbos naudai“ finale gimnazijos komanda laimėjo XI vietą.

2015 m. balandžio 9 d. Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Aira Klungytė (IV kl.) laimėjo I vietą.

2015 m. respublikinėje skaitymo skatinimo akcijoje „Iš žodelių knyga sudėta“ (A. Baranauskas) Irmantas Vasiljevas (II a kl.) tapo nugalėtoju.

2015 m. konkurse KALBŲ KENGŪRA 2014 Donatas Krasauskas (I b kl.) tapo Lyderių turo nugalėtoju.

2015 m. respublikiniame konkurse „Lietuvos laisvės kovų ir netekčių istorija“ Linas Sabaliauskas ( IV a kl.) laimėjo II vietą.

2015 m. respublikiniame konkurse „Lietuvos laisvės kovų ir netekčių istorija“ Edvilė Cicėnaitė (I b kl.) laimėjo paskatinamąją vietą.

2015 m. balandžio 8−9 d. Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Aira Klungytė (IV kl.) laimėjo I vietą.

2015 m. kovo 26−28 d. 48-oje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje Birštone Faustas Gasperavičius (II a kl.) tarp 10 klasių mokinių užėmė IX vietą.

2015 m. vasario 28 d. meninio skaitymo konkurso regioniniame etape Ignalinoje Jokūbas Naglinskas (6 a kl.) laimėjo III vietą.

2015 m.  sausio mėnesį gimnazijos berniukų (gim. 1999 m.) krepšinio komanda Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninėse varžybose laimėjo II vietą.



  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. -
Iki Rudens atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.